Cała szkoła pływa!!!

W ostatni wtorek przeprowadziliśmy nasze tradycyjne zawody – Mistrzostwa Niepublicznej SMS w pływaniu. Zmagania odbyły się w Boguszowicach, a mistrzami szkoły – w swoich kategoriach wiekowych i stylach – zostali: Alicja Jóźwiak, Hanna Mikula, Wiktoria Kotas, Milena Ignacy, Zofia Gowin, Martyna Wróbel, Wiktoria Pokrywińska, Katarzyna Dąbrowa, Patrycja Dyrda, Krystyna Ucherek, Jakub Truchel, Piotr Świtaj, Patryk Młynarczyk, Jan Gowin, Olaf Makowski, Krzysztof Paszek, Tomasz Paszek, Piotr Wawrzacz, Adrian Białończyk, Igor Omelanowicz, Bartosz Gałeczka, Tymoteusz Gamoń, Mateusz Marcak, Leon Chuderski, Maksymilian Koczorowski, Olaf Stahl, Patryk Mizeracki! Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a ósmoklasistom życzymy sukcesów pływackich – i nie tylko – w szkołach, które wybiorą!