Krysia i Piotrek najlepiej!

Swoją rundę mistrzostw szkoły w szachach rozegrały w ostatni wtorek roczniki 2011 i 2012. Walka była zacięta, a na końcu zwycięsko z tej walki wyszli: Krysia Ucherek wśród dziewczynek (ogólnie 2 miejsce!) oraz Piotrek Wawrzacz wśród chłopców. Kwalifikację do Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół i Przedszkoli oprócz nich uzyskali jeszcze: Magda Byczek, Lena Zdziebło, Patrycja Dyrda i Zosia Landzińska oraz: Łukasz Lepczyński, Adrian Krzystek, Janek Gowin i Radek Kondracki. Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymali pamiątkowe medale z rąk znakomitego naszego sędziego międzynarodowego w siatkówce, Pana Wojciecha Maroszka oraz pamiątkowe, jubileuszowe przypinki na 100-lecie śląskich zrywów powstańczych. Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim!

Szczegóły: