Bez Karola… 12 kwietnia 2022/w Z życia ucznia /przez Niepubliczna SMS Wprawdzie bez Karola Strasburgera, ale „Familiada” w czwartej klasie wyszła rewelacyjnie! https://olympic.edu.pl/wp-content/uploads/2022/04/foto2_120422.jpg 600 800 Niepubliczna SMS http://olympic.edu.pl/wp-content/uploads/2025/08/logo-sms-na-strone-1-kopia600-kopia-czarny-i-zloty.jpg Niepubliczna SMS2022-04-12 18:53:182022-04-12 18:53:18Bez Karola...