„Obraz matematyczny” w wykonaniu uczniów
W styczniu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość udziału w konkursie matematycznym. Tematem tegorocznego konkursu był ” Obraz matematyczny” składający się z figur geometrycznych. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i przemyślane. Na szczególną uwagę zwróciły pracę Krysi, Patrycji, Antka, Stasia i Laury. Oczywiście wszyscy nasi uczniowie zostali obdarowani nagrodami i otrzymali dyplomy uznania. Prace można obejrzeć w naszej galerii. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!




