Trudny sprawdzian w Gliwicach

Krysia Ucherek i Olaf Makowski pojechali we wtorek 11 lutego do Gliwic na zmagania ligowe w pływaniu. Łatwo nie było, ale wyniki osiągnęli całkiem, całkiem… Dla Olafa to pierwszy start ligowy po dość długiej przerwie i należy go podsumować jako więcej niż przyzwoity! Na 50m stylem grzbietowym Krysia w roczniku 2011 była 15-ta, a Olaf w roczniku 2010 – 14-ty. W rywalizacji na 100m stylem motylkowym Krysia zajęła 16-te miejsce, a Olaf – 24-te. To były trudne zawody z dobrymi wynikami! Gratulacje!

Szczegóły: