Półkolonie za nami!

W naszej szkole w pierwszym tygodniu ferii dzieciaki się nie nudziły! Wycieczka, spacer, aktywność ruchowa na basenie, zajęcia plastyczne, naukowe ciekawostki z chemii i fizyki – to elementy wypoczynku, które nie bywają oczywiste!