Witajcie w naszej bajce!
27 maja br. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne. Tak trochę: OD STARSZYCH DLA MŁODSZYCH. W spektaklu wystąpiły znane bajkowe postacie, które zniknęły z bajek, ponieważ dzieci – zafascynowane dostępną technologią – zapomniały o książkach. Na szczęście, wróżka Fantazja z Wielkim Bajem przywrócili stary porządek, bohaterowie powrócili na swoje miejsca, a bajki odzyskały swój sens. W inscenizacji podkreślono wartości płynące z czytania książek, które przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju. Uczniowie, w pełni zaangażowani w swe role, zachwycili widzów znakomitą grą aktorską. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas I-III wykonując piękne tańce, m.in. z sercami dla Kochanych Mam. Ogromne brawa dla dzieci i młodzieży za wspaniałe występy! Na zakończenie imprezy czekała na wszystkie dzieci słodka niespodzianka w postaci pysznego batonika! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!




