Kierunek: Spodek w Katowicach!

Po raz drugi rozegraliśmy mistrzostwa naszej szkoły w szachach. Oczywiście, że w spotkaniu wszystkich (prawie) uczniów największe szanse mieli najstarsi, czyli czwartoklasiści, bo grają najdłużej, ale warto zaznaczyć znakomitą postawę pierwszoklasistów, dla których to był pierwszy tak duży turniej. Madzia, Olivier i Błażej zagrali bardzo dobre zawody i należy się tylko z tego cieszyć! Zwycięstwo odniósł Kacper Fojcik przed Jankiem Kotem i Igorem Omelanowiczem, co jest małą niespodzianką, bo Igor zagrał bardzo dobrze i wmieszał się w grupę zawodników grających w „Roszadzie” i legitymujących się kategoriami szachowymi! Pierwsza dwudziestka z mistrzostw w nagrodę jedzie do Spodka na Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli. Gratulujemy!

Szczegóły: