Mocni w szaradach

15 listopada 2017r. w naszej szkole pod okiem Pana Marcina odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szaradziarskie. Igor Omelanowicz, Kacper Fojcik, Sławek Metlak, Mariusz Hanslik oraz Bartek Gałeczka – uczniowie klasy IV -„rozgryzali” różnorakie zagadki natury logicznej. Kodowanie, kwadraty magiczne, schematy, puzzle matematyczne i inne zagadki logiczne, pomimo wysokiego poziomu trudności, nie stanowiły dla nich problemu. Wyniki przyszły niedawno – zmagania naszych uczniów zaowocowały świetnymi wynikami: Igor zdobył 3-e miejsce w skali kraju, Kacper – 7 miejsce, Sławek – 11 miejsce, Mariusz – 13 miejsce, a Bartek – 15 miejsce. Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych szaradziarzy. Gratulujemy im ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych zwycięstw!