Z Maxem Matematycznym – z tarczą!

Karuzela, Sumuj, Podziel – to zadania, z którymi zmierzyli się uczniowie klasy IV (Kacper Fojcik, Dawid Lach, Miłosz Rozmus, Igor Omelanowicz, Mariusz Hanslik i Hania Mikula) w konkursie Maks Matematyczny. W edycji wiosennej (8 marca) wzięło w nim udział około 1000 uczniów klas IV z całej Polski. Dwóch naszych uczniów zajęło miejsca w czołówce: Kacper (6 miejsce w kraju!) i Dawid (8 miejsce w kraju!). Pozostali uczniowie również zajęli wysokie miejsca: Miłosz (58 miejsce), Igor (158 miejsce), Mariusz (243 miejsce), Hania (361 miejsce). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Po raz pierwszy w konkursie, w kategorii dla nauczycieli wystartował również Pan Marcin, który zajął 6 miejsce w kraju i wywalczył dla uczniów Naszej Szkoły 5 darmowych wejść na kolejną edycję Maksa matematycznego.