Podsumowania konkursowe

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyło się kilka podsumowań konkursów ogólnopolskich m.in. „Świetlika”,  „Kangura matematycznego”, „Olimpuska”. W ostatnich dniach, po długim wyczekiwaniu doczekaliśmy się wyników. I tak w „Kangurze” z wszystkich chętnych dzieci biorących udział, Klaudia Tetla z 3A otrzymała wyróżnienie i nagrodę książkową zajmując 6 miejsce w powiecie. W konkursie przyrodniczym „Świetlik” nagrodę otrzymała Anna Grudziądz z klasy 3B zdobywając 90,63% pkt., wyróżnienie: Emilia Pachota z klasy IIIB 77,08% oraz Tymoteusz Dudek z klasy 1A 75%. W „Olimpusku” najlepsze wyniki zanotowali pierwszoklasiści – tytuł laureata otrzymali: Tymoteusz Dudek, Magdalena Dąbrowa i Błażej Bracha. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Uczniowie 4 klasy wzięli udział w III Edycji Konkursu Ogólnopolskiego p.t ,,Królowie i Władcy Polski”. Uczniowie zmierzyli się z obszerną ilością materiału! Dzięki swojej pracy i wytrwałości, w swoim debiucie osiągnęli świetnie wyniki. W skali ogólnopolskiej  Kacper Fojcik zajął 2 miejsce, Hanna Mikula miejsce 3 a Mariusz Hanslik miejsce 5. Gratulujemy !