Nasi angliści!

Dyktando „Helen Doron” ma na celu pokazać poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego wśród dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej. Przeznaczone jest dla wszystkich dzieci, które posiadają umiejętność sprawnego pisania.  W tym roku szkolnym są aż trzy etapy na drodze do wyłonienia zwycięzców. Pierwszy etap odbywa się na poziomie szkoły, drugi – w siedzibach Helen Doron w poszczególnych miastach, a trzeci – w siedzibie Dyrektora Okręgowego w Chorzowie.

Naszą szkołę na 2 etapach reprezentował Kacper Fojcik z klasy 5 oraz Hubert Ślak z klasy 4a – stanowili jedną trzecią osób zakwalifikowanych do etapu rybnickiego! Konkursem na wszystkich etapach zajęła się p. Marzena Krośniewska-Mońko.

Chłopcy godnie reprezentowali Nasza szkołę – pomimo tego, iż nie zakwalifikowali się do finału, uplasowali się bardzo wysoko w punktacji.
Serdecznie gratulujemy!