I znów niedosyt…

Takie uczucie towarzyszyło pewnie Błażejowi, który aż do 6 rundy nie zanotował porażki w Turnieju Małych Arcymistrzów dla klas II, a ostatecznie zajął 3 miejsce. Wprawdzie przed zawodami faworytem „na papierze” był Adam Krosny (IV kategoria szachowa), ale – „dopóki piłka w grze” 😉 Wyniki rozstrzygnęły się w ostatniej rundzie i bezpośrednim pojedynku, w wyniku którego okazało się, że trzech zawodników legitymuje się zdobyczą trzypunktową. Należy niewątpliwie cieszyć się, że aż piątka uczniów naszej szkoły awansowała do turnieju MASTERS, a bilans całego zespołu startującego w turnieju jest taki, że wszyscy uczniowie zdobyli co najmniej 4 punkty w siedmiu rundach! To jest na pewno duże osiągnięcie! Gratulujemy Błażejowi, Mikołajowi, Antkowi, Kubie, Tymkowi, Karolinie, Madzi i Mai!

Szczegóły: