Radliński dublet przedświąteczny – szpadowe Mistrzostwa Śląska młodzików i Rybnik Cup 2019

Dwie imprezy szermiercze odbyły się w przedświąteczny weekend w Boguszowicach. Młodzicy r. 2005-2007 rywalizowali w Mistrzostwach Śląska, a roczniki 2008 i młodsze w zawodach Rybnik Cup. Mistrzostwa zakończyły się dużym sukcesem ekipy z Radlina: indywidualny srebrny medal Emilii Czajki, indywidualny brązowy medal Kuby Szóstka oraz 2 złote medale w zawodach drużynowych!!! Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tych zmaganiach: w kategorii młodzików Kacper Fojcik był 28-y, a z II drużyną „Górnika” Radlin zajął 6-te miejsce w turnieju drużynowym; w Rybnik Cup: Amelia Buksa zajęła 19 miejsce, Natasza Żemła – 26, wśród chłopców Miłosz Rozmus zajął 27 miejsce, a Mariusz Hanslik – 35. Gratulujemy i cieszymy się z postępów!