I ilość i jakość!

Portal Mogalo.pl zorganizował po raz pierwszy konkurs w rozwiązywaniu zadań szachowych „Szach Maks”. Wystartowała 1/3 uczniów naszej szkoły – przecież to dla nich nic strasznego 🙂 Nasza trzydziestka zaprezentowała się baaaaardzo przyzwoicie i osiągnęła następujące wyniki: tytuł laureata, III miejsce w Polsce w kategorii klas piątych, nagroda pieniężna – Kacper Fojcik;  wynik bardzo dobry, VI miejsce w Polsce i darmowy start w kolejnej edycji konkursu – Janek Kot; wynik dobry – Igor Omelanowicz, Dominik Krzystek, Iwona Wnuk, Emilia Pachota, Kacper Feist, Piotr Kudyba, Anna Grudziądz, Patryk Mizeracki, Tymek Dudek, Magda Dąbrowa i Antek Mazurkiewicz!!! Wystartowali jeszcze: Mariusz Hanslik, Bartosz Gałeczka, Miłosz Rozmus, Maks Koczorowski, Hubert Ślak, Łukasz Żur, Wojan Klabuhn, Wojciech Żukowski, Nicola Adaszek, Nadia Frankiewicz, Karolina Gawlik, Błażej Bracha, Karolina Buksa, Kuba Truchel, Nikola Ordzowiała, Maja Grzesik – Leszczyńska i Kamila Młynarczyk.
Wszystkim gratulujemy startu! Szczegóły wyników: