5 miejsc w pierwszej „dziesiątce”!

11.05 w Rudzie Śląskiej odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce. W zawodach wzięły także udział uczennice naszej szkoły. Najwyższą lokatę i złoty medal w kategorii Pierwszy Krok Plus (powyżej 8 lat) zdobyła Emilia Obcowska, trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła Karolina Maroszek. Tuż za podium na VI miejscu uplasowała się Amelia Wargacka, na IX Patrycja Pawłowska, miejsce XIII zajęła Nadia Czyż, XVIII ex aequo zdobyły Wiktoria Muszalska i Lena Sobieraj, natomiast na XXIX miejscu uplasowała się Sylwia Bomba. Kategorię do 8 lat tzw. Pierwszy Krok reprezentowała Magdalena Dąbrowa, która ostatecznie zajęła X miejsce. Warto nadmienić, że w obu kategoriach startowało aż 35 zawodniczek ! Tym bardziej cieszą nas tak dobre wyniki. W zawodach startowało prawie 350 zawodników z 11 klubów. Drużynowo klub Olympic.gym zajął VII miejsce. Gratulujemy !