No to plusk!!!

W czwartek, tuż przed przerwą świąteczną rozegraliśmy pierwsze w historii Szkolne Mistrzostwa Pływackie, w których wystartowała większość naszych uczniów. Każdy miał prawo wystartować tylko w jednej konkurencji, więc stworzyła się szansa, aby zawody nie zostały zdominowane przez naszych pływaków, którzy, oczywiście swoje zwycięstwa i tak zgarnęli! A oto pełna lista zwycięzców 17-tu konkurencji: grupa V-VI: dowolny – Wiktoria Pokrywińska i Igor Omelanowicz, klasyczny – Iwona Wnuk i Bartek Gałeczka, grzbietowy – Hania Paduch i Patryk Mizeracki, motylkowy – Hania Mikula i Miłosz Fornalski; grupa II-III: dowolny – Madzia Byczek i Olaf Makowski, klasyczny – Dobrawa Klabuhn i Mikołaj Kurak, grzbietowy – Hania Barska i Maks Wierzbicki, motylkowy – Nikola Ordzowiała; grupa pierwszaków – Lena Zdziebło i Jaś Gowin. Gratulujemy! – przez jeden rok możecie tytułować się MISTRZ SZKOŁY!!! Gratulujemy wszystkim uczestnikom, z których każdy otrzymał pamiątkowy dyplom ze stylem i miejscem oraz małe, słodkie conieco!