Ważny element…

Kilka lat temu, rok temu, czy nawet kilka tygodni temu… To czas, kiedy podjęliście Państwo decyzję o wysłaniu dziecka do naszej szkoły. Wzięliście na siebie odpowiedzialność za wybór drogi szkolnej dla Waszych dzieci. I to nie jest tak, że wszyscy nasi uczniowie będą za chwilę mistrzami Polski, Europy, świata. Najpierw muszą nauczyć się właściwych nawyków ruchowych, współzawodnictwa, radzenia sobie z porażkami i wielu innych rzeczy, które składają się na wynik sportowy. Jednym idzie to dobrze, innym gorzej, ale najważniejsze jest to, że z czasem coś zaczyna ich naprawdę kręcić. I jeśli zaczyna tak się dziać – bądźcie dla nich wsparciem! Jeżeli ktoś pojechał na swoje pierwsze zawody szermiercze, czy szachowe i spodobało mu się – NIE PODCINAJCIE MU SKRZYDEŁ! Jeśli ktoś wygrał swoją pierwszą walkę, pobił „życiówkę”, czy zdobył kategorię szachową – to może jest to ten moment, którego nie wolno przegapić! Zgódźcie się na wyjazd na zawody, nawet jeśli w ten weekend sami nie możecie mu towarzyszyć – dogadajcie sprawę z innymi rodzicami, miejcie chęć! Jesteście „elementem obsługowym”, ale bez Was nie będzie startu, nie będzie sukcesu, nie będzie radości! Dzielcie ją ze swoimi dziećmi!