Pierwszy krok…

…do powtórzenia zeszłorocznych sukcesów wojewódzkich w szachach drużynowy wykonaliśmy! Na powiatowych szkolnych Mistrzostwach Żor w szachach drużyna Niepublicznej SMS w składzie: Jan Kot, Sebastian Burak, Franciszek Oliwkiewicz i Milena Węglorz zajęła I miejsce! Wystartowało 6 szkół żorskich, a odnotować wypada: sensacyjny, ale w pełni zasłużony komplet zwycięstw na pierwszej szachownicy zawodnika z Rogoźnej – Adama Sodusia, który odprawił z kwitkiem zawodników z kategoriami i rankingami (!!!); komplety punktów na szachownicach nr 3 i 4 w wykonaniu naszych debiutantów na zawodach międzyszkolnych: Franka i Mileny (!!!), a także – znakomitą postawę i walkę do końca o pierwsze miejsce zawodniczek oraz Krzysia z Rownia! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunkom!

Szczegóły: