Baaaardzo słaba gościnność ;)

Turniej drugoklasistów w ramach cyklu Turniejów Małych Arcymistrzów pokazał siłę i umiejętności uczniów, którzy chodzą na zajęcia szachowe prowadzone przez Pana Dawida Borutę z żorskiej „Roszady”. Na czołowych szachownicach przez cały czas turnieju – z małymi wyjątkami – grali zawodnicy z kategoriami, uczestniczący w rozgrywkach rejonowych i ogólnopolskich, reprezentujący żorski klub. Uczniowie Niepublicznej SMS byli mało gościnni i nie wpuścili w ostatecznym rozrachunku nikogo z innej szkoły na podium: wygrał Franek Oliwkiewicz, drugie miejsce zajął Leon Chuderski, a trzecie – Janek Kupczyk!!! Stawkę naszych zawodników awansujących do turnieju MASTERS uzupełnił Wiktor Lepszy – Bayaraa! Brawo, brawo, brawo!!! Warto zaznaczyć, że w zawodach wzięła udział CAŁA nasza druga klasa!!!

Szczegóły: