Mamy szachowych mistrzów szkoły!

Doczekaliśmy się! Po rocznikowych eliminacjach, niespodziankach, sensacjach dobiegła końca kolejna edycja szachowych mistrzostw szkoły. Mistrzynią szkoły została – godząc starsze koleżanki – drugoklasistka
(!), Alicja Bednarczuk! Ala zajęła 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej! Pozostałe miejsca na dziewczęcym podium zajęły: Milena Węglorz i Nikola Ordzowiała, brawo! Wśród chłopców zwyciężył Janek Kot, a zeszłoroczne drugie miejsce obronił Franek Oliwkiewicz! Trzeci był Wojtek Janik! Gratulujemy! Duże uznanie dla uczniów klas młodszych, którzy bez kompleksów wygrywali raz po raz ze starszymi koleżankami i kolegami! Warto odnotować, że w czołowej 16-tce było tylko czworo ósmoklasistów, a aż siedmioro uczniów klas I-III! Gratulujemy też Panu Dawidowi Borucie, którego zasługą jest przygotowanie naszych uczniów!

Szczegóły: