Szkolni mistrzowie pływania!

Na boguszowickiej pływalni – jak co roku – zorganizowaliśmy w ostatni wtorek 20.06 szkolne mistrzostwa pływackie! Emocji było sporo, a nieobecnych trochę też… Jednak – jak to w sporcie bywa – nieobecni nie mają racji… „Jeśli spróbujesz – możesz przegrać, jeśli nie spróbujesz – już przegrałeś!” Tegoroczni mistrzowie szkoły na dystansach i w swoich kategoriach wiekowych: Wiktoria Pokrywińska, Iwona Wnuk, Błażej Bracha, Patrycja Dyrda, Łukasz Żur, Patryk Mizeracki, Olaf Makowski, Piotr Świtaj, Nikola Ordzowiała, Norbert Młynarczyk, Dorian Żuchowski, Piotr Wawrzacz, Emilia Kurlapska, Tomek Zychowicz, Kinga Dańczak, Wiktoria Kotas, Robert Siedlarz i Kuba Maroszek! Gratulujemy i dziękujemy za pracę na zajęciach oraz starty w zawodach!