Mikołajkowe zmagania na basenie w Woli!

Jeszcze w listopadzie odbyły się XIX Integracyjne Mikołajkowe zawody pływackie w Woli. Wystartowali nasi uczniowie – Alicja Skapczyk, Wiktoria Kirkiewicz, Emilia Kurlapska, Maya Osuch, Kajetan Haręża i Tomek Zychowicz – oraz grupa z Żorskiej Szkoły Pływania Pana Sebastiana Hudźca – wszyscy pod przyjaznym szyldem WKS Olympic.gym Żory! Prawdziwej, sportowej walki z czasem i własnymi słabościami nie zabrakło, a efektem były medale: Wiktorii Kirkiewicz (3m. na 25m stylem dowolnym, 2m. na 25m stylem klasycznym), Alicji Skapczyk (2m. na 25m stylem grzbietowym, 1m. na 25m stylem motylkowym), Szymona Kasprzyka (2m. na 25m stylem dowolnym), Jurka Muchowicza (3m. na 25m stylem klasycznym), Filipa Fujaka (2m. na 25m stylem motylkowym) i Tomka Słabonia (2m. na 25m stylem motylkowym). Gratulujemy!

Szczegóły: