Niewiele zabrakło…

Aż 3 drużyny wystawiła nasza „Roszada” do rozgrywek IV-ej Ligi Drużynowej Juniorów w ramach Mistrzostw Polski. Wszystkie żorskie zespoły zakończyły chorzowskie rozgrywki na miejscach wyższych niż rozstawienie – brawo! Najwyżej rozstawiona drużyna „Roszady” do ostatniego meczu walczyła nawet o podium rozgrywek… Niestety – jednego małego punktu zabrakło do brązowych medali drużynowo (ostatecznie 5-e miejsce), szkoda… Na osłodę zostaje srebrny medal Kacpra Fojcika – naszego absolwenta – na pierwszej szachownicy!!! Wśród 18-ciorga reprezentantów „Roszady” wystąpili nasi uczniowie: Alicja Bednarczuk (3,5/7), Franciszek Oliwkiewicz (5/7), Piotr Wawrzacz (2/7) oraz absolwenci: Milena Węglorz (2/7), Kacper Fojcik (6/7) i Sebastian Burak (3/7)! Gratulujemy osobistych sukcesów – zdobyczy rankingowych i podwyższenia kategorii (5 żorskich zawodników)!

Szczegóły: